Republikové finále ve florbalu Hradec Králové

Republikové finále ve florbalu – bronz pro naši školu! 🥉

Minulý týden děvčata z KvB a KvA reprezentovala naši školu v Republikovém finále ve florbalu v Hradci Králové a předvedla skvělé výkony.

První den ve skupině nenašla přemožitele a všechny své zápasy vyhrála. Díky tomu postoupila do boje o finále. Druhý den však v semifinále narazila na silného soupeře ze Vsetína, který jim cestu do finále překazil.

O to větší odhodlání ale holky ukázaly v zápase o 3. místo. Po první brance soupeře byl zápas velmi napínavý a plný emocí. Naše dívky však díky skvělému týmovému duchu dokázaly skóre otočit a po náročném souboji zvítězily 2:1.

🥉 Z republikového finále si tak odváží nádherné 3. místo!

🌟 Individuální ocenění si navíc odvezla Bára Blažková, která získala titul nejlepší hráčky turnaje.

👏 Dívkám moc gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci školy.

Byl to parádní sportovní zážitek! 💙