EKO GYMNÁZIUM BRNO

Přidružená škola UNESCO a partnerská škola Masarykovy univerzity

Nové knihy v naší knihovně!

‹ Zpět

V ředitelně si můžete zapůjčit zajímavé knihy podporující rozvoj osobnosti, kreativitu, aktivitu, podnikavost, ale také jak se s pomocí vědy efektivněji učit a více si pamatovat.

Dnes bychom Vám rádi představili první z nich: If I could tell you just one thing …

Kniha „Kdybych vám mohl říct jenom jednu věc …“ je plná velkých rad od inspirativních osobností jako je Bill Gates, James Corden, Tony Blair, Jude Law, Jo Malone, Dalai Lama, Mike Bloomberg nebo Andy Murray.

Andy Murray: „Always belive that when you apply yourself, you can achieve anything … don’t forget, natural ability will only get you so far, there is no substitute for practice.“

Jude Law: „If you are going to be late, enjoy being late.“

James Corden: „So my advice to someone younger is search for the thing you are good at and don’t stop.“

Autorem je Richard Reed, anglický obchodník, investor a podnikatel. Je spoluzakladatelem společnosti, která vyrábí smoothies z čerstvé ovocné šťávy a zeleninové hrnečky prodávané po celém světě. Je považován za průkopníka tisku nepředvídatelných a zvláštních vzkazů na obalech produktů (wackaging).

 

KaPoDaV – Podpora kariérového poradenství, podnikavosti pro udržitelný rozvoj a dalšího vzdělávání v Jihomoravském kraji. Tento projekt je spolufinancován EU, SR ČR a JMK. Příjemcem je Jihomoravský kraj.