EKO GYMNÁZIUM BRNO

Přidružená škola UNESCO a partnerská škola Masarykovy univerzity

I-Day 29. 1. 2019

‹ Zpět

 

 

 

 

 

Zajímá Tě, jak lze ve škole využít hra Minecraft, co vystudovali absolventi EKO GYMNÁZIA nebo jak vypadají moderní kanceláře nejúspěšnějšího českého start-upu Kiwi.com?

Přihlas se na exkurze či do kurzů, které jsme pro Tebe připravili v úterý 29. 1. 2019!

Projektový den s názvem I-Day – Inspirace, Informace, Inovace, Interakce obsahuje 4 exkurze a 8 workshopů, kterými Tě provedou odborníci z praxe. Anotaci jednotlivých aktivit i životopis lektorů najdeš v přiloženém letáku a také na nástěnce ve vestibulu školy.


Zápis na kurzy bude spuštěn 22. 1. 2019 v 17:30 hod., informace o přihlašování obdržíte emailem přes Edookit. Každý student se může zúčastnit jedné aktivity – aktivity budou probíhat paralelně. Každý kurz má jinou kapacitu. Pokud si student nezvolí žádný kurz, bude přidělen do kurzu, který ještě nebude obsazen.


I-Day má za cíl vytvořit pro studenty EKO GYMNÁZIA inspirativní prostředí díky exkurzím, setkávání, přednáškám či workshopům s osobnostmi z praxe – se vzdělanými, pracovitými a slušnými lidmi, kteří jsou elitou ve svém oboru. Prostor školy je využíván pro prezentaci různých druhů povolání a nových, perspektivních a inovativních oborů.

Studenti díky I-Day získají praktické znalosti a dovednosti, naučí se nové metody práce, řešení úkolů a problémů, které mohou využít při dalším vzdělávání či v praxi. Edukativním cílem projektu je posílení dovedností studentů jako jsou aktivita, komunikativnost, prezentace, naslouchání, spolupráce, kreativita, samostatnost, zodpovědnost, kritické myšlení.