EKO GYMNÁZIUM BRNO

Přidružená škola UNESCO a partnerská škola Masarykovy univerzity

Úspěchy studentů

EKOTÝM

2. místo v krajském kole soutěže Legie, 2017

Adam Dostál, Ondřej Šustek, Jan Pělucha, Tadeáš Aulehla,

Kristýna Aulehlová, Nurmuhammad Zalimchanov

BARAN GÖZEN

1. místo v Okresním kole ZUŠ, hra na kytaru, 2017

absolutní vítěz v Krajském kole ZUŠ, kytarové duo, 2017

1. místo, Ústřední kolo ZUŠ, kytarové duo, 2017

ŠÁRKA SCHMIEDOVÁ

absolventka programu CTYOnline Grammar Fundamentals

2. místo MČR TAP DANCE, 2. místo ME TAP DANCE (2017)

10. a 12. místo Mistrovství světa TAP DANCE (2016)

DANIEL BLUMAIER

3. místo v Jihomoravském přeboru, čtyřhra, tenis (2017)

TOMÁŠ POTŮČEK

1. místo MČR šavle junioři, kadeti (2017)

1. místo MČR šavle družstva junioři (2017)

2. místo MČR šavle družstva kadeti (2017)

TÝM GETOUT

Finále Social Innovation Relay, 2017

Tadeáš Aulehla, Jakub Bartoněk,

Adam Dostál, Matěj Slávik

PATRIK TOMAŠKO

2. místo v okresním kole Konverzační soutěže v anglickém jazyce, 2017

SANDRA CHALUPNÍKOVÁ

1. místo v krajském kole Puškinova památníku, 2017

2. místo v krajském kole Olympiády v ruském jazyce, 2017

1. místo K.O. Battle Praha, STREET DANCE

RICHARD KALA

3. místo Juniorská liga v discgolfu 2017

3. místo Latitude 64° Hunters Tour 2017

JULIANNA HARTMANNOVÁ

1. místo v tenisovém turnaji mladších žákyň, dvouhra

1. místo v tenisovém turnaji mladších žákyň, čtyřhra

 

TÝM – SMART LAVICE

1. místo v regionálním finále Soutěž a podnikej (2016)

Pavel Mrázek, Kryštof Otto Fučík

TÝM – TIDY WORLD

3. místo v regionálním finále Soutěž a podnikej (2016)

Julie Caesarová, Mária Osuská

TÝM – PREZENTIÁDA

1. místo v krajském kole PREZENTIÁDY (2016)

Bára Smejkalová, Tereza Hamrlová

EVA VAVŘÍKOVÁ

1. místo MČR, drezura na koni (2016)

3. místo ME, drezura na koni (2016)

1. místo Donau Bohemia Trophy, drezura na koni (2016)
 

TÝM – PREZENTIÁDA

2. místo v krajském kole PREZENTIÁDY (2016)

Tereza Smejkalová, Šárka Schmiedová

TÝM – EKOLOGICKÁ OLYMPIÁDA

6. místo v krajském kole Ekologické olympiády (2016)

Dobra Poprocká, Bára Smejkalová a Míša Tesařová

TÝM – DĚJEPISNÁ SOUTĚŽ

6. místo v krajském kole Dějepisné soutěže pro gymnázia (2016)

Michal Dobšák, Pavel Mrázek, Jan Kukla

ANNA ENDLICHEROVÁ

3. místo v krajském kole Konverzační soutěže v anglickém jazyce (2016)

TÝM – soutěž FINANČNÍ GRAMOTNOST

1. místo v okresním kole soutěže Finanční gramotnost

5. místo v krajském kole soutěže Finanční gramotnost

Kristýna Kovářová, Bára Siptáková a Michal Jan Machalík

MATYÁŠ STEJSKAL

2. místo v okresním kole Konverzační soutěže v anglickém jazyce (2016)

JINDŘICH HALABALA

19. místo v krajském kole Logické olympiády 2015

2. místo v okresním kole soutěže žesťových nástrojů

TEREZA SMEJKALOVÁ

4. místo v celostátní matematické soutěži Jáma Lvová

MATYÁŠ TOLDY

1. místo na republikové soutěži ve voltyži

fotbal (krajské kolo)

BARBORA SMEJKALOVÁ

úspěšná řešitelka krajského kola Logické olympiády

3. místo v městském kole Pythagoriády

1. místo v soutěži JÁMA LVOVÁ (ČVUT)

MICHAL ODLOŽILÍK

3. místo v okresním kole konverzační soutěže v anglickém jazyce

BÁRA SIPTÁKOVÁ

1. místo MČR CZECH DANCE MASTERS 2015

3. místo MČR 2014 STREET DANCE

PETR TRUHLÁŘ

1. místo ve školním kole Anglické soutěže

1. místo ve školním kole Pythagoriády

MICHAL DOBŠÁK

1. místo v okresním kole Dějepisné olympiády (2015)

ERIK ŠTĚRBA

3. místo MČR družstev ve veslování

1. místo Slovenská Regata (veslování)

MICHAELA MATĚJKOVÁ

Biologická olympiáda

JOHANKA SKÁLOVÁ

Pythagoriáda

MATYÁŠ JOURA

1. místo ve dvouhře v klubovém turnaji – tenis

2. místo ve čtyřhře v klubovém turnaji – tenis

5 x 3. místo v klubové soutěži – tenis

KAROLÍNA ROČKOVÁ

1. místo Noční běh Brnem (juniorská kategorie)

3. místo v kategorii ženy

KRISTÝNA KOVÁŘOVÁ

2. místo v městském kole pěvecké soutěže

PAVLA KREJČOVÁ

1. místo v okresním kole konverzační soutěže v anglickém jazyce

ADAM DOSTÁL

1. místo MČR mladších žáků v silniční cyklistice

3. místo MČR starších žáků v silniční cyklistice

MICHAELA TESAŘOVÁ

3. místo v krajském kole ARS POETIKA – Puškinův památník (2015)

TADEÁŠ AULEHLA

mistr ČR v ledním hokeji

JÁN BLAŠKO

2. místo v krajském kole konverzační soutěže v ruském jazyce

dvojnásobný mistr ČR v ledním hokeji

JAROSLAV HAVELKA

1. místo v recitační soutěži (školní kolo)

JIŘÍ HOLČAPEK

mistr ČR v judu

JAN BORSKÝ

lední hokej, brankář

dvojnásobný mistr ČR v ledním hokeji

 

TÝM – EKOLOGICKÁ OLYMPIÁDA

6. místo na Ekologické olympiádě (2015)

Adéla Nejezová, Míša Ruizlová, Michaela Tesařová

MARIE KOLAJOVÁ

2 x 3. místo v krajském kole konverzační soutěže v ruském jazyce (2014, 2015)

1. místo MČR HIP – HOP 2013

LUCIE RICHTEROVÁ

1. místo MČR v moderní gymnastice (2013)

pódiové skladby

PAVEL JEKEL

reprezentant ČR v ledním hokeji

účastník MS do 18. let

třikrát nejlepší brankář ČR